Вы должны включить Javascript в вашем браузере для оптимальной работы сайта и отображения разделов полностью.
Вход Мой маршрут
UaRuEn

Chizay. Малая Гора (ресторан)

Chizay. Малая Гора – это уникальный ресторан расположен среди виноградников в замечательном регионе Украины - Закарпатье!
Мне нравится
Поехали!
Добавить в путешествие

Chizay. Малая Гора (ресторан)

Chizay. Малая Гора – это уникальный ресторан расположен среди виноградников в замечательном регионе Украины - Закарпатье!

В меню – традиционные закарпатские блюда и утонченные блюда европейской кухни. Конечно же, здесь вам предложат отведать вина Chateau Сhizay.

Подробнее
Скрыть
Оценки Отзывы 5

Закарпатская область, улица Мужайская, Берегово

48.1836854 | 22.6579374

380956489644

Сайт

Локация на Google

Отзывы 5

Юрій Яновський

09.09.2020
Неймовірно гарний ресторан. Дуже гарна атмосфера і музикальний супровід. Їжа дуже смачна і напої, вино, а особливо смачні виноградні равлики. Вперше їх спробував. Їли всі із задоволенням.
Информация взята с google.com

Victor Sopilniak

07.09.2020
Дуже гарне місце і чудова кухня. Було затишно як у залі, так і на відкритому майданчику. Сиділи та милувалися безкрайніми полями виноградників.
Информация взята с google.com

Oleksiy Syvak

05.09.2020
Яка тут кухня! Божественна! Виноградні равлики і форель - мій пріоритет і персональна подяку повару. Вигляд - українська Тоскана!
Информация взята с google.com

olesia ilyashenko

30.08.2020
Потрапили в цей ресторан випадково, шукали де посмакувати равликами. Зателефонували і забронювали стіл зазделегідь( попередили що на терасі усі зайняті). Приїхали на зазначений час, але...адміністратор Анна не змогла знайти нас в замовленнях, досить зневажливо все таки запропонувала стіл в залі, з попередженням що всі офіціанти зайняті, страви виносять з великою затримкою....і з тоном, чого ви сюди взагалі приперлись. Таки залишились, бо приїхали з далека. Ситуацію врятувала офіціантка Вікторія! Дуже вдячні за професіоналізм, знання винної карти, меню. Допомогла у виборі) Страви подавали відносно швидко. Все було надзвичайно смачно. За це окрема подяка шеф-кухарю Михайлу! Загальне враження: красивий атмосферний ресторан, смачна цікава кухня, хороше обслуговування, жахливий непрофесійний адміністратор.
Информация взята с google.com

Світлана Коваленко

06.08.2020
Сподобалося розташування ресторану в оточенні виноградників. Їли форель і лосось під соусом теріякі. Смачно і естетично виглядало. Суп пюре з білих грибів приємної консистенції і аромат неперевершений. Салат мала гора, здається фірмовий, класичний з цікавою подачою і з додаванням місцевого колориту. Окремо про обслуговування. Коротко, ми приємно здивовані. Швидке обслуговування. Офіціант гарно знав меню і все, що ми хотіли було. Від моменту нашого приходу до подачі блюд не більше 30 хвилин Ціни є на сайті. Нам здалося, що вище середніх серед місцевих закладів, але порівняно з іншими містами на рівні такого закладу. З нами була людина на інвалідному візку, так що протестували доступність. З парковкою все гуд, пандус трохи з за великим кутом, але з допомогою нормально. З недоліків: на літній терасі малі столи, для повноцінного обіду не зручно. В зв'язку з ковідом в зал не хотіли. Ще нам би хотілося інша тарілка для подачі равликів (не зручно на тій що зараз) і чекаємо на соус до них. В цілому плануємо повернутися, рада, що з' явився заклад такого рівняв Береговому.
Информация взята с google.com

Что посмотреть

Курортные территории

Оздоровительный комплекс “Жаворонок”

г. Берегово, ул.Шевченко, 112

Курортные территории

Оздоровительно-рекреационный комплекс "Косино"

Урочище Косонь 1, Закарпатская обл.

Природные объекты

Ферма "Карпатский буйвол"

Виноградов

Крепости, замки, дворцы

Замок Паланок

пер. Куруцев, 5, Мукачево

Музеи

Музей леквара

вуиця Главная, 4а, Ботар

Где остановиться?

Санатории

Санаторий «Теплица»

ул. Копанская, 265-А, поселок Виноградов

Подпишитесь на рассылку новостей и предложений от discover.ua и наших партнеров

Нажимая кнопку, вы соглашаетесь с Правилами и условиями.