Вы должны включить Javascript в вашем браузере для оптимальной работы сайта и отображения разделов полностью.
Вход Мой маршрут
UaRuEn

Костел Успения Богородицы в Каменке-Бугской

Католический храм в Каменке-Бугской – одно из самых красивых неоготических сооружений в Украине. Визуально он очень напоминает Костел святой Эльжбеты во Львове.

Мне нравится
Поехали!
Добавить в путешествие

Костел Успения Богородицы в Каменке-Бугской

Католический храм в Каменке-Бугской – одно из самых красивых неоготических сооружений в Украине. Визуально он очень напоминает Костел святой Эльжбеты во Львове.

Хотя храм в Каменке-Бугской выглядит как классическое сооружение эпохи Средневековья, ему на самом деле едва исполнилось 100 лет. Всё строительство растянулось на многие годы. Проект костела разработал архитектор Теодор Таловский еще в 1901 году. Само строительство началось в 1910 году, а освятили здание только в 1929 году. Причин чрезмерной продолжительности строительства несколько. Во-первых, чтобы освободить место для нового здания, нужно было разобрать руины старого костела. Во-вторых, во время Первой мировой войны работы пришлось остановить. В-третьих, во время войны храм был сильно повреждён и разграблен, поэтому работы начались сначала.

После освящения костел принимал прихожан всего лишь 15 лет. В 1944 году советская власть закрыла храм и превратила его в склад. Впоследствии в костеле произошел пожар, который сильно повредил здание. В результате в 1989 году прихожанам вернули полуразрушенное сооружение. К счастью, неравнодушные меценаты способствовали восстановлению храма. Поэтому сегодня верующие могут приходить сюда на богослужение.

Подробнее
Скрыть
Оценки Отзывы 5

Львовская область, вул. Івана Павла ІІ, 5, Кам'янка-Бузька

50.1104999 | 24.3430359

+380 3254 23626

Локация на Google

Отзывы 5

Sofia Piorun

02.09.2020
Прекрасна церква, неймовірна архітектура та її історія. Я пишу з Аргентини, і мій прадід народився в цьому місті. Наша католицька сім'я відновлює свою історію. Він народився в 1900 році і прибув до Аргентини в 1926 році. Хтось знає, в якій церкві того часу могла бути його історія? Щиро дякую, вітаю всіх. Нехай Бог благословить вас. Це електронний лист про всяк випадок: sofia.piorun@gmail.com
Информация взята с google.com

Uliana Zigmunt

22.08.2020
Це моє одне з найулюбленіших місць. Раджу усім гостям нашого міста його відвідати, щоб оцінити його неповторну архітектурну цінність, а також довірити чудотворній іконі Ісуса Христа вмираючого з Мілятина усі свої турботи та проблеми.
Информация взята с google.com

Julia Bair

17.07.2020
Помпезний храм, зведений на початку 20 ст. в неоготичному стилі, вражає розмірами й архітектурними деталями. Добре доглянутий як ззовні, так і всередині, дуже затишне й величне місце. Є однією з візитівок Кам'янки-Бузької, рекомендую до відвідування.
Информация взята с google.com

Mateusz Świstak

18.06.2019
Костел збудований в 1910-1929 р., спроектований архітектором Теодором Тальовським (1857-1910), тим самим, які проектував костел св. Єлизавети у Львові і неіснуючий вже костел у Тернополі
Информация взята с google.com

Life Follower

05.10.2018
Мало яке провінційне містечко України може похвалитись такою ефектною спорудою, як костел Успіння Богородиці у Кам’янці-Бузькій (хоча коли споруду будували це місто називалось Кам’янкою-Струмиловою). Неоготичний храм захоплює з першого погляду своєю величністю і розмірами. Його височезну вежу зараз видно звідусіль, але ще на початку 80-х років ХХ століття костел перебував у жахливому стані й виконував функцію складу паливо-мастильних матеріалів. Ще у 1901 році архітектор Теодор Таловський розробив проект парафіяльного костелу для Кам’янки-Струмилової. Але його будівництво розпочали лише у 1910 році (щоб звільнити місце для нової споруди, довелося розібрати старий костьол). В 1911 році було освячено наріжний камінь споруди, але майбутнє її будівництво перервала І Світова війна. Під час війни недобудований костел частково зруйнували, тому по її закінченні довелося провести дуже багато будівельних робіт, щоб довести споруду хоча би до довоєнного стану. Освятили костел у 1929 році. Отже будівництво костелу Успіння Богородиці тривало майже двадцять років.
Информация взята с google.com

Что посмотреть

Крепости, замки, дворцы

Жолковский замок

пл. Вичевая, 2, Жовква

Где остановиться?

Усадьбы

Tante Snails

вулиця Бригадна, Яблунівка, Львівська область, Україна, 80512

Подпишитесь на рассылку новостей и предложений от discover.ua и наших партнеров

Нажимая кнопку, вы соглашаетесь с Правилами и условиями.