Вы должны включить Javascript в вашем браузере для оптимальной работы сайта и отображения разделов полностью.
Вход Мой маршрут
UaRuEn

Олесский замок

Памятник архитектуры XIV—XVII веков, единственная в Украине сохранившаяся крепость времен Киевской Руси.
Мне нравится
Поехали!
Добавить в путешествие

Олесский замок

Памятник архитектуры XIV—XVII веков, единственная в Украине сохранившаяся крепость времен Киевской Руси.

Замок сооружен галицко-волынскими князьями на холме посреди болотистой местности. После разрушения татарами отстроена в нынешнем виде воеводой Иваном Даниловичем в 1605 г. В 1629 г. тут родился польский король Ян III Собеский, здесь служил отец Богдана Хмельницкого Михайло Хмель.

Подробнее
Скрыть
Оценки Отзывы 4
Билеты: 45 грн.

Львовская область, с. Олесько

49.968482 | 24.900854

(03264) 2-51-93

Локация на Google

Отзывы 4

Alex Bazis

15.08.2021
Сподобалось місце. Зручне розташування,близьке до траси. Декілька разів збиралися заїхати і нарешті потрапили. На територію можна потрапити, купив білет. Сімейний квиток 150 грн. Можливо відвідати самостійно або у скелі екскурсії. Виставлено багато творів художнього мистецтва. Дітям сподобалось підземелля з старым колодязем. За стіни замку відкривається чудовий краєвид. Крім того поряд є традиційні магазини з сувенірами,іграшками та ін. Ща один замок на території України відвідано)!
Информация взята с google.com

Viktoria Chernova

08.08.2021
Величний замок відродженний з руїн.Його видно здалека,бо знаходиться на горі .Дуже цікавий і улюбленний туристами,бо у ньому народився польський король.У своїй експозиції має дуже цікаві картини ,скульптури і меблі.Але найбільш цікавий архітектурою.Бо дає можливість побачити ,який був замок у часи свого розквіту.Має гарний ,але не доглянутий парк у якому багато скульптур досить різнопланових.Має цікаву історію і багато відвідувачів приїзжають щоб побачити цей замок.
Информация взята с google.com

Світлана Іванчук

27.07.2021
Прекрасний замок! Прекрасна атмосфера! Ввічливий персонал! Красиві експонати! Дуже сподобалось і дорослим і дітям! Дорога від Льовову до Олеського Замку хороша. За вхід заплатили 150 грн (2021 рік), стільки коштує сімейний квиток 2 дорослих і 1 або 2 дитини. Екскурсію не брали, оглянули все самі, дітям важко іноді на екскурсіях. Навпроти входу до території замку є маленький ринок, де можна придбати сувеніри і чимось пригоститись. Трохи далі по дорозі є платний туалет, до нього є вказівник, але шкода, що він відкривається одночасно, а то й пізніше ніж вхід на територію Олеського замку. А ще не сподобалось, що люди в колодязь замку кидають гроші, він має вигляд якогось сміттєзвалища, краще поставити скриньку для пожертви на розвиток цього прекрасного туристичного місця. А кошти для підтримання замку потрібні, це дуже помітно.
Информация взята с google.com

Наталья Дзюба

26.04.2018
Ухоженный колоритный замок смотрится красиво с подъездной дороги , так и вблизи. Внутри Олесского замка - хорошая коллекция картин-портретов, красивая мебель и замечательная коллекция икон. При формировании экспозиции все экспонаты собирали по крупицам: собирались выброшенные из церквей иконы и вещи, скупались на распродажах мебель, из Франции был привезен деревянный стол с картой. Территория вокруг замка ухоженная и аккуратная.

Что посмотреть

Церкви, костелы, монастыри

Монастырь капуцинов в Олесько

Олесько

Крепости, замки, дворцы

Подгорецкий замок

с. Подгорцы

Крепости, замки, дворцы

Золочевский замок

ул. Тернопольская, 4, Золочев

Крепости, замки, дворцы

Бродовский замок

улица Замковая, Броды

Подпишитесь на рассылку новостей и предложений от discover.ua и наших партнеров

Нажимая кнопку, вы соглашаетесь с Правилами и условиями.