Вы должны включить Javascript в вашем браузере для оптимальной работы сайта и отображения разделов полностью.
Мой маршрут
UaRuEn

Резиденция митрополитов (Черновицкий национальный университет им. Юрия Федьковича)

Этот архитектурный ансамбль является уникальным, проект выполнил академик и архитектор Йозеф Главка из Чехии. Эклектика с сочетанием византийского и романского стилей делает комплекс сооружений выдающимся не только для Черновцов, но и для всей страны.
Мне нравится
Поехали!
Добавить в путешествие

Резиденция митрополитов (Черновицкий национальный университет им. Юрия Федьковича)

Этот архитектурный ансамбль является уникальным, проект выполнил академик и архитектор Йозеф Главка из Чехии. Эклектика с сочетанием византийского и романского стилей делает комплекс сооружений выдающимся не только для Черновцов, но и для всей страны.

Строительство продолжалось почти 20 лет, а бюджет его был впечатляющим - 1750000 гульденов, свою лепту внесла и соседняя Австро-Венгрия.

Среди всех необычностей зданий можно выделить красную терракоту и резные камни, а также использование глазированной черепицы четырех цветов. Все здания возводились с учетом сейсмического статуса региона, поэтому они не пострадали из-за двух землетрясений в XIX веке. Дворец буковинских митрополитов вмещает в себя волшебные по красоте залы - Мраморный, Красный, Голубой и Зеленый. Памятник архитектуры поражает внутренним убранством, в котором тесно сплелись восточные и западные черты.

Много интересного было и во времена строительства, и позже - так, зеркала изготавливали по венецианским технологиям, а для выработки кирпича в Черновцах построили два кирпичных и один керамический заводы. Мастера из Австрии учили украинцев технологиям производства и проверяли каждый кирпич, выстукивая по нему. По легенде перед будущей резиденцией была построена эстакада, с которой сбрасывали кирпичи вниз, на землю. Если разбивался хотя бы один кирпич, архитектор Главка заворачивал всю партию.

В отделке использованы особые сорта мрамора, а краски производились по старинным технологиям. Сочетая готику с восточными чертами, архитектор создал чудо, радующее глаз и сегодня. Сейчас здание принадлежит к комплексу Черновицкого национального университета им. Юрия Федьковича.

Подробнее
Скрыть
Оценки Отзывы 4
Билеты: 25 грн.

Винницкая область, ул. Коцюбинского, 2, Черновцы

48.2969271 | 25.9241818

0372 584 811

Сайт

Локация на Google

Отзывы 4

Оля Курская

08.09.2021
???? Спогади про літню відпустку гріють як ніколи????️ ????Найвідоміший університет Чернівців, а може і України♥️ На зустріч з ним я чекала довго, але він виправдав очікування ???? Насправді дуже продумано, що кожну годину можна втрапити на екскурсію, в ході якої ведуть і в середину, по трьом найкрасивішим залам університету, які занесені до світової спадщини ЮНЕСКО ♥️???? І розказують не лише історію закладу, а і його міфи і легенди ???? Що я можу сказати- КРАСОТЄНЬ! Дійсно цікаво, і атмосферно, і ці дахи і сад, і сходи, і стелі, і дзеркала???????????????? #щастя_в_мандрівках #життя_прекрасне #Закохана_в_життя #Закохана_в_Україну #Щастя_в_подорожах #Мандруй_Україною #Мрійниця_і_мандрівниця
Информация взята с google.com

Rina Rox

31.08.2021
Not only Alma Mater, but also it's masterpiece of architecture attracts millions of tourists! Chernivtsi University of Yuri Fedkovych - walking around this "Residence", I thought, maybe I can study here and obtain a third education ???????? Too pompous interior and exterior ????. It's uniqueness is confirmed by the registration in the UNESCO World Heritage Register???? An interesting fact ❗ A wreath of David's stars on the tower of one of the ensemble's buildings became a kind of gratitude for the contribution of the Jewish community to the construction. Well, Ukraine impressed me again ???????????????? ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Не лише Alma Mater, а ще й шедевр архітектури, що притягує мілліони туристів! Чернівецький університет ім. Юрія Федковича - гуляючи по цій "Резиденції",я подумала,а може піти сюди на навчання та отримати третю освіту ???????? Занадто вже помпезний інтер'єр та екстер'єр ???? і його унікальність підтверджена включенням в реєстр світової спадщини ЮНЕСКО???? Цікавий факт ❗ Своєрідною подякою, за вклад єврейської спільноти у будівництво, став вінець із зірок Давида ✡на башті   одного із корпусів ансамблю???? Ну що ж, Україна знову вражає ???????????????? . . . . . #rinarox
Информация взята с google.com

Aliona DDd

14.08.2021
Чудове місце з великою історією, рекомендую кожному хто буде відвідувати місто. Включений до престижнішого списку світового надбання – Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Вишукана архітектура, в чудовому стані, в окремі момент відчувала себе як в Хогвардсі. Багато елементів в інтер'єри є свідками історії, автентичні, незмінні з часом. Також на території наявний парк, з великою територією. Присутня церква яка не зазнала змін з часом, що здивувало мене, знаючи ставлення радянської влади до релігії. Проводяться екскурсії, о 10:00 початок з понеділка по п'ятницю, тривалість близько 1 годин. Обов'язки для відвідування хто буде в місці Чернівці.
Информация взята с google.com

roksolanaa.k

10.05.2021
Сама будівля надзвичайно красива, територія довкола доглянута. Є можливим проведення екскурсії. Зважаючи на це, краще попередньо дізнатись коли її початок. Були у вихідний день (неділя) бажаючих зайти на територію університету було багато, тому варто врахувати, що можливе утворення "живої черги" для того, аби зробити декілька кадрів на кожній з локацій З мінусів - немає жодних попереджень, що оплата можлива лише готівкою (без решти) або картою через термінал самообслуговування (який, власне, є біля пункту охорони). Думаю, було б зручніше організувати переносний термінал, або хоча б вказати номер рахунку, на який можна переказати кошти. Через недоступність швидкої оплати біля входу стоворюється черга, оскільки охоронець повинен провести оплату по кожному з відвідувачів вручну. До слова, вартість входу на територію 50 грн, екскурсія оплачується додатково
Информация взята с google.com

Подпишитесь на рассылку новостей и предложений от discover.ua и наших партнеров

Нажимая кнопку, вы соглашаетесь с Правилами и условиями.