Вы должны включить Javascript в вашем браузере для оптимальной работы сайта и отображения разделов полностью.
Insta place

Золочевский замок

Шедевр архитектуры XVII века, сохранившийся до наших дней практически в идеальном состоянии.
Мне нравится
Поехали!
Добавить в путешествие

Золочевский замок

Шедевр архитектуры XVII века, сохранившийся до наших дней практически в идеальном состоянии.

Прогуливаясь по территории музея-заповедника, чувствуешь себя монаршей особой, осматривающей свои роскошные владения.

Как и многие другие замки, Золочевский имеет непростую историю. В разное время его использовали как крепость, королевскую резиденцию, тюрьму, учебное заведение. Именно поэтому архитектура замка сочетает изящные элементы жилых зданий и сугубо оборонительные сооружения. Ренессансный ансамбль составляют Большой жилой дворец и Китайский дворец - уникальный для Украины образец восточной архитектуры. Оба здания открыты для посетителей, в их экспозиционных залах сохранились уникальные произведения живописи и скульптуры, мебель, оружие, археологические экспонаты.

Особого внимания заслуживает местный сад, который воспроизведен с исторической точностью, и имеет такой же вид, как и несколько веков назад: идеальные газоны и фигурно подстриженные кусты гармонично сочетаются с фонтанами и скульптурами.

Но больше всего окутаны загадками два неприметных камня, которые находятся в этом саду. На одном из них высечен готический текст до сих пор не удалось расшифровать, а на втором - изображение терновых венков, символизирующих жизнь и смерть.

Подробнее
Скрыть
Оценки Отзывы 3

Львовская область, ул. Тернопольская, 4, Золочев

49.802647 | 24.906251

10.00-17.00, вс 12.00-16.00, пн – выходной

Локация на Google

Отзывы 3

Ihor Pereidenko

31.07.2021
Дуже давно хотів потрапити. На території є два палаци, палац східної культури та житловий палац. Давно для себе вирішив що ходити по історичних давніх палацах і фортецях без екскурсії це марно витрачений час і кошти, туму завжди беру екскурсію, навіть для одного. Всім раджу брати екскурсію, коштують окремо в кожний палац. Дуже цікаво розповідають. В палаці є бивень і кістка мамонта, ще є кості динозавра (так кажуть) і те місце де вони знаходяться, ніколи б не здогадався і не звернув уваги без екскурсовода. Дуже рекомендую. Не сподобалось тільки, платний туалет. Прикупивши вхідних білетів та білетів на екскурсії (купуються окремо), сувенірів і це все не на одну сотню гривень, ще й потрібно заплатити щоб пос..ти, це вже жлобство.
Информация взята с google.com

Володимир 123

25.07.2021
Досить цікавий замок для відвідування, щоби було цікавіше краще підготуватися до екскурсії (самостійно прочитати трішки історії, цікавих фактів тощо, зараз інтернет ресурси надають такі можливості). Тоді екскурсія стає цікавішою. Чудові місця для фотографування. Для критиків стосовно ціни, проходьте повз їдьте в Поморянський замок там безкоштовно, непотрібно платити персоналу, непотрібно проведення ремонту... Стосовно історії писати тут немає сенсу її достатньо в інтернеті, книгах та журналах. А ось зі свого життя можу написати таке: за все що є у замку низький уклін і велика подяка (покійному) Герою України Борису Возницькому. Цей замок, його реставрація та експонати це вважаю особистою заслугою Бориса Григоровича, який був не просто фахівцем своєї справи, а ЛЮДИНОЮ котра жила цим. (Після його смерті дирекція там для того щоб отримувати платню, а не примножувати експозицію, розвивати замок...); у недалеких 1995-1996 роках був пластуном (життям яке навчалося у 8 класі)та надавали допомогу у чорнових роботах, Борис Григорович приїжджав зі Львова на своїй біленькій старій "таврії" швиденько переодягався брав до рук інструменти і з головою поринав у відновлювальні роботи. Ще один факт про який не наголошують екскурсоводи - це проведені зйомки фільму Гетьман (про Богдана Хмельницького).
Информация взята с google.com

Віталій Сторож

20.07.2021
Гарна робота реставраторів. Порівнюю з тим що було 10 років тому. Бажаю всім українським замкам знайти таку підтримку, тоді в нас дійсно буде, що подивитись. Проблема з паркуванням, якщо ви подорожуєте власним авто, то маєте шукати, де його залишити, чи то поряд зі смітником, чи на дорозі... Проїзд на тереторію парку заборонений, але це не заважає українцям заїжджати на територію попри заборону.
Информация взята с google.com

Что посмотреть

Крепости, замки, дворцы

Подгорецкий замок

с. Подгорцы

Крепости, замки, дворцы

Олесский замок

с. Олесько

Церкви, костелы, монастыри

Монастырь капуцинов в Олесько

Олесько

Подпишитесь на рассылку новостей и предложений от discover.ua и наших партнеров

Нажимая кнопку, вы соглашаетесь с Правилами и условиями.